fbpx
Przejdź do treści

Tłumaczenia pisemne: specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne, techniczne i naukowe

Biuro tłumaczeń Junique jest otwarte na współpracę zarówno przy dużych, jak i małych zleceniach obejmujących specjalistyczne tłumaczenia tekstów, artykułów i dokumentów.

Tłumaczenia specjalistyczne: prawniczo-sądowe, ekonomiczne, finansowo-księgowe, techniczne, w tym instrukcje obsługi, informatyczne, ubezpieczeniowe, marketingowe, turystyczne i inne.

Tłumaczenia artykułów naukowych do publikacji, które z powodzeniem przechodzą opinię recenzentów i są wydawane zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach. Nad prawidłowością wykonywanego tłumaczenia czuwa doświadczony zespół Native Speaker’ów. Posiadamy obszerne referencje z wielu uczelni wyższych. Zapytaj również o korekty artykułów naukowych do publikacji wykonywane przez Native Speaker’a języka angielskiego.

Tłumaczenia medyczne, a w tym zarówno wyniki badań, jak i artykuły naukowe do publikacji.

Tłumaczenia stron internetowych, kart produktów, newslettera czy tekstów blogowych. Tłumaczenia literackie na zlecenie wydawnictw przy współpracy z doświadczonymi tłumaczami literackimi. Wykonujemy również profesjonalne tłumaczenia filmów i list dialogowych.

Tłumaczenie projektów unijnych na angielski. Możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalne przygotowanie wymaganych dokumentów zgodnie z wymaganymi standardami.

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia ubezpieczeniowe, finansowo-księgowe, techniczne, itp.

Tłumaczenia artykułów naukowych

Profesjonalne tłumaczenia artykułów naukowych do publikacji

Pozostałe tłumaczenia

Tłumaczenia instrukcji obsługi, kart produktowych, literackie i wiele więcej

6 powodów

dla których warto zamówić tłumaczenie tekstu w Junique

1

Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne w pełnym zakresie branż.

2

Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne między dwoma językami obcymi z pominięciem języka polskiego

3

Dbamy o wierność przekładu oraz jego adaptację kulturową i branżową

4

Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi specjalistyczną wiedzę w zakresie wykonywanego tłumaczenia (zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne, naukowe czy techniczne)

5

Oferujemy korektę native speakerów

6

Tłumaczenia specjalistyczne można zlecać nam 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

Tłumaczenia najwyższej jakości

Mamy bogate portfolio, ponieważ od wielu lat pracujemy na swoją pozycję rynkową. Dzisiaj możemy powiedzieć, że o naszym profesjonalizmie poświadczą setki firm oraz osób indywidualnych. To, co wyróżnia Junique na rynku to wysokie standardy obsługi klienta. Przestrzegamy zasad dobrej współpracy, realizujemy zlecenia w wyznaczonym terminie. Skorzystaj z naszych usług – już dziś możesz stać się częścią długiej listy naszych zadowolonych klientów na całym świecie. Obecnie oferujemy nasze usługi tłumaczeń i korekt w ponad 100 językach, więc na pewno będziemy mogli spełnić Twoje oczekiwania.

Wielojęzykowe projekty translacyjne

Realizujemy projekty translacyjne obejmujące tłumaczenia kilku języków (np. ulotki, broszury, katalogi, informatory, tłumaczenia dokumentacji technicznych). Nasi klienci mają pewność spójności i wysokiej jakości wszystkich tłumaczeń danego materiału, ponieważ powierzają wykonanie całego zlecenia jednej firmie.

Szybko i profesjonalnie

3 proste kroki by otrzymać profesjonalne tłumaczenie online

1

Prześlij plik

Prześlij pliki zawierające materiały, których tłumaczeń potrzebujesz. Możesz to zrobić przez formularz lub mailowo na info@junique.pl

2

Wycena

Nawet w kilka minut otrzymasz od nas wycenę tłumaczenia.

3

Tłumaczymy

Zaraz po tym jak akceptujesz wycenę nasi specjaliści rozpoczną prace nad tłumaczeniem

Tłumacze – specjaliści branżowi

Tłumaczenia specjalistyczne wymagają wyjątkowej znajomości języka, dlatego współpracujemy przede wszystkim z native speakerami, a więc osobami, dla których język tłumaczeń jest językiem ojczystym. Dodatkowo, aby zapewnić wierność oraz zgodność tłumaczenia specjalistycznego tekstu, współpracujemy z osobami z dużym doświadczeniem w danej branży. Pracują dla nas tłumacze-inżynierowie, lingwiści o konkretnych specjalizacjach (medyczne, prawne, finansowe) oraz tłumacze z dorobkiem naukowym. Specjalizujemy się w tłumaczeniach i korektach artykułów naukowych do publikacji, które są wykonywane przez Native Speaker’ów. Na prośbę klienta wystawiamy zaświadczenie o wykonanej usłudze.

Specjalistyczne tłumaczenia – cena

Koszt tłumaczenia specjalistycznego zależny jest od branży, poziomu skomplikowania tekstu oraz języka z jakiego i na jaki będzie prowadzone tłumaczenie. Każdorazowo wycena musi zostać wykonana indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt bezpośredni z Junique.

Formularz szybkiej wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.