fbpx
Przejdź do treści

Tłumaczenia pisemne: przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Junique w pakiecie swoich usług oferuje tłumaczenia przysięgłe. Są to wszelkie teksty, dokumenty, wymagające potwierdzenia tłumacza przysięgłego wg rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 15 z 2005, poz. 131) oraz na podstawie ustawy budżetowej na rok 2005 z dnia 29 grudnia 2004r. (Dz. U. Nr 278, poz. 2755 z dnia 22.12.2004r.)

Współpracujemy z wyselekcjonowanym zespołem tłumaczy przysięgłych, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom na bardzo wysokim poziomie. Powierzamy realizację naszych zleceń wyłącznie osobom, które mają doświadczenie poparte stosownymi dokumentami oraz wiedzą i umiejętnościami. Zależy nam, by każdy tłumacz współpracujący z Junique był najwyższej klasy specjalistą, który jest na bieżąco ze wszystkimi zmianami dotyczącymi języków.

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wiążącymi dokumentami w sądzie, a Junique zapewnia, że każdy tłumacz przysięgły spełnia wszelkie niezbędne warunki do wykonywania tłumaczeń przysięgłych. To oznacza, że wybierając nasze biuro, otrzymujesz komplet fachowo sporządzonych i poprawnych zarówno pod względem formalnym, jak i językowym dokumentów.

Junique wykonuje tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) na zlecenie klientów z dokumentów dostarczonych (oryginały) oraz skanów / zdjęć / kserokopii.

Każda strona tłumaczenia opatrzona jest osobistą pieczęcią tłumacza wydawaną przez Mennicę Państwową i podpisem, który nanosi na dokument tłumacz przysięgły lub podpis elektroniczny równoznaczny z pieczęcią. Wybierając Junique, masz pewność zachowania najwyższych standardów współpracy.

Tłumaczenia w wielu językach

Wykonujemy również tłumaczenia z języków rzadkich, egzotycznych.

Certyfikowani tłumacze

Nasi tłumacze posiadają wymagane ustawą certyfikacje i znajdują się na liście tłumaczy przysięgłych

Szybka wycena

Średni czas wyceny tłumaczenia po rzesłaniu potrzebnych plików to 15 minut

7 powodów

by współpracować z Junique

1

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe w ponad 100 językach świata

2

Tłumaczenie przysięgłe możesz zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej 7 dni w tygodniu

3

Mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych, o czym świadczą referencje, jakie regularnie otrzymujemy od naszych klientów

4

Wykonujemy tłumaczenia w pełnym zakresie kombinacji językowych. Również tłumaczenia przysięgłe dokumentów wielojęzycznych

5

Wykonujemy zarówno pełne tłumaczenia przysięgłe, jak i wyciąg (tłumaczenie poświadczone wybranych fragmentów tekstu oryginalnego)

6

Realizujemy poświadczenia tłumaczeń już wykonanych

7

Nasze biuro tłumaczeń jako siedzibę obrało Poznań, ale tłumaczenia przysięgłe można u nas zamawiać przez Internet, dzięki temu obsługujemy zatem cały kraj

Tłumaczenia przysięgłe – angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuski, hiszpański i inne

Poza językami obcymi popularnymi w Polsce, z których często wykonuje się tłumaczenia przysięgłe, zapewniamy również możliwość wykonywania tłumaczeń przysięgłych z języków rzadszych, egzotycznych. W sprawie konkretnego tłumaczenia przysięgłego z danego języka, prosimy o kontakt.

Kiedy trzeba wykonać tłumaczenia przysięgłe?

W wielu sytuacjach (np. sprawy sądowe, kwestie urzędowe) wymaga się przedstawienia tłumaczenia przysięgłego dokumentów, które biorą udział w sprawie. Wykonujemy dla naszych klientów tłumaczenia tekstów prawniczych na angielski i inne języki. Najczęściej dotyczy to takich dokumentów jak: akt stanu cywilnego, akt urodzenia, akt notarialny (t.j.: testament, darowizna, umowa kupna-sprzedaży), pozwy, oficjalne umowy , kontrakty między firmami, świadectwa i certyfikaty, czy dokumentacja medyczna (np. w sprawie o spadek).

Szybko i profesjonalnie

3 proste kroki by otrzymać profesjonalne tłumaczenie online

1

Prześlij plik

Prześlij pliki zawierające materiały, których tłumaczeń potrzebujesz. Możesz to zrobić przez formularz lub mailowo na info@junique.pl

2

Wycena

Nawet w kilka minut otrzymasz od nas wycenę tłumaczenia.

3

Tłumaczymy

Zaraz po tym jak akceptujesz wycenę nasi specjaliści rozpoczną prace nad tłumaczeniem

Inne sytuacje, w których warto zrobić tłumaczenie przysięgłe

Tłumaczenie przysięgłe warto wykonać również wtedy, kiedy chce się mieć pewność poprawności tłumaczenia i istnieje szansa, że w przyszłości dany dokument będzie istotny pod względem prawnym. Często banki i firmy ubezpieczeniowe wymagają, by wykonano tłumaczenia przysięgłe dokumentów. Możesz nam zlecić tłumaczenie prawnicze. Angielski, czy inny język – szybko i w terminie wykonamy naszą pracę.

Junique wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione dla firm – tłumaczenia umów, porozumień, faktur oraz niezbędne w wielu sytuacjach gospodarczych tłumaczenia prawnicze. Angielski jest tylko jednym z języków, w którym możemy przygotować niezbędne dokumenty dla przedsiębiorstwa.

Kto wykonuje w Junique tłumaczenia tekstów prawniczych?

Przy zleceniach obejmujących tłumaczenia poświadczone, współpracujemy jedynie z tłumaczami przysięgłymi, posiadającymi wymagane ustawą certyfikacje i znajdującymi się na liście tłumaczy przysięgłych.

Chcesz wiedzieć, ile dokładnie zapłacisz za wykonanie tłumaczenia? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Potrzebujesz jedynie orientacyjną kwotę? Zajrzyj do naszego Cennika

Formularz szybkiej wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.