fbpx
Przejdź do treści

Kontakt

502-362-818

Agnieszka Nnorom – Key Account Manager
Justin Nnorom – Właściciel Firmy

Agencja Tłumaczeń Junique
ul. Piastowska 2 Dąbrówka
62-070 Dopiewo k/Poznania

Konto: Alior Bank S.A.
55 2490 0005 0000 4000 3092 0032
SWIFT: ALBPPLPW

Godziny pracy: Pon-pt 8-17
Przyjmowanie zleceń:    7 dni w tygodniu, 7-22

Junique – Agencja tłumaczeń

Jesteśmy profesjonalną agencją tłumaczeń, która oferuje również usługi online. Gwarantujemy szybkość działania i indywidualne podejście do klienta. Wysyłamy wycenę średnio w 15 minut od zgłoszenia, zapewniając Ci błyskawiczną obsługę.

Dzięki naszemu zespołowi tłumaczy, jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczenia w każdym języku. Bez względu na to, czy potrzebujesz tłumaczenia dokumentów, stron internetowych, czy innych tekstów, jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy indywidualną wycenę. W przypadku tłumaczeń pisemnych zachęcamy do skorzystania z formularza lub maila i umieszczenia pliku do tłumaczenia w załączniku. Każde tłumaczenie wymaga indywidualnego podejścia, a na wycenę wpływa wiele czynników. Przesłanie dokumentu jest niezbędne dla poznania kosztu tłumaczenia.


Formularz szybkiej wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.

Zaufali nam

Tomasz Adamski
Tomasz Adamski
Doskonałe tłumaczenia naukowe z zakresu medycyny. Profesjonalnie i terminowo. Polecam!
Janusz Ruszkowski
Janusz Ruszkowski
Bardzo dobry poziom tłumaczeń. Korzystam z Biura Junique od wielu lat i mam zaufanie do jego pracy, zaangażowania i profesjonalizmu.
Karolina Chowaniec
Karolina Chowaniec
Bardzo polecam usługę korekty językowej tekstów artykułów naukowych, zwłaszcza w dziedzinie biologii, w firmie Junique Biuro Tłumaczeń. Korekta jest zawsze wykonywana profesjonalnie i w krótkim czasie.
Malgorzata Kowalska-Chrzanowska
Malgorzata Kowalska-Chrzanowska
Gorąco polecam. Wycena w kilka godzin, ceny przystępne, świetny kontakt i profesjonalnie wykonana praca.
Agnieszka Baran
Agnieszka Baran
Pracuje naukowo. Tłumaczenia oraz korekty są zawsze bardzo dobre. Terminowość i kontakt też jest bez zarzutu. Polecam współpracę.
Dariusz Jasiński
Dariusz Jasiński
Jako wydawca międzynarodowego kwartalnika naukowego indeksowanego w Scopus (Fizjoterapia Polska) współpracuję z Biurem Tłumaczeń Junique już od 2018 roku. Nigdy mnie nie zawiedli, zawsze wykonują pracę na najwyższym poziomie naukowym. Mam nadzieję na kolejne lata tak doskonałej współpracy!
Marek Serewiś
Marek Serewiś
Sprawna obsługa i profesjonalna robota!!!
Bax S
Bax S
Profesjonalne podejście do Klienta. Elastyczne podejście do zlecenia pozwoliło na tłumaczenia w rekordowo krótkim czasie. Nasza współpraca zapewne będzie się rozwijać. Polecam.
Marta Michalak
Marta Michalak
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybka obsługa, tłumaczenia na wysokim poziomie. Polecam firmę.
Verified by MonsterInsights