fbpx
Przejdź do treści

O firmie

O Firmie

Junique to ceniona i o stabilnej pozycji wielojęzyczna agencja tłumaczeń z 15 letnim doświadczeniem na rynku Europejskim.

Została utworzona przez Native Speaker’a języka angielskiego, który jest jednocześnie absolwentem filologii angielskiej w Polsce.

Właściciel firmy – Justin Nnorom został również powołany decyzją Ministra Infrastruktury i Rozwoju do składu komisji ds. weryfikacji i rekomendacji pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy w języku angielskim. Od 2015 roku jest także Radnym Gminy Dopiewo.

15 lat

Doświadczenia w tłumaczeniu

5 000+

Zadowolonych klientów

50 000+

Wykonanych tłumaczeń

15 minut

Średni czas wyceny tłumaczenia

Zaufali nam

Agencja Tłumaczeń Junique

Agencja Tłumaczeń Junique dynamicznie się rozwija oferując tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne w różnych językach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na temat języków obcych nasze usługi są profesjonalne, atrakcyjne i w efektywny sposób dobrane do potrzeb klienta zarówno instytucjonalnego, jak i indywidualnego.
Misją firmy jest zapewnienie profesjonalnych usług tłumaczeniowych oraz korekt językowych 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w każdym języku.

Junique specjalizuje się tłumaczeniach we wszystkich Europejskich językach, a w szczególności: Angielski, Niemiecki, Rosyjski, Ukraiński, Hiszpański, Francuski, Włoski, Szwedzki, Czeski, Słowacki, Słoweński, Litewski, Łotewski, Rumuński czy Turecki oraz językach, takich jak, np. Chiński, Arabski, Japoński czy Koreański.

Internetowe biuro tłumaczeń JUNIQUE usprawnia dostęp oraz szybkość zlecenia. Tłumaczenia internetowe, bez wychodzenia z domu – skontaktuj się.

Formularz szybkiej wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.
Verified by MonsterInsights