fbpx
Przejdź do treści

Tłumaczenia pisemne: Zwykłe

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe to proste dokumenty, które nie wymagają znajomości fachowej wiedzy.

W Junique zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zapewnienie szybkiej obsługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie praktycznie z każdego formatu oraz każdego języka.

Czy jesteś blogerem, czy prowadzisz dużą firmę możesz powierzyć nam swoje dokumenty mając gwarancję właściwej jakości zarówno pod względem lingwistycznym jak i kulturowym. Jako dostawca usług tłumaczeniowych kładziemy ogromny nacisk na oferowanie usług najwyższej jakości.

tłumaczenia pisemne zwykłe

Tłumaczenia stron internetowych

Dokładne tłumaczenie www z dbałością o wizerunek i marketing firmy.

Tłumaczenia artykułów

Profesjonalne tłumaczenia artykułów. Dbałość o wierność przekładu i zachowanie stylu artykułu.

Pozostałe tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia blogów, tekstów, materiałów reklamowych, artykułów marketingowych i wiele więcej

6 powodów

dla których warto zamówić tłumaczenie tekstu w Junique

1

Tłumaczymy teksty, dokumenty, hasła, foldery i oferty w ponad 100 językach świata

2

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi tłumaczami.

3

Bierzemy pod uwagę również grupę docelową, do której tłumaczenie jest kierowane, dopasowując do niej język i styl tłumaczonego tekstu

4

Zamówienie przyjmuje nasze biuro tłumaczeń Poznań osobiście, ale można też zlecić tłumaczenie online

5

Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia 7 dni w tygodniu 24 godz. / dobę

6

Nasze tłumaczenia doceniają Klienci, dlatego posiadamy szerokie referencje

Tłumaczenia najwyższej jakości

Setki firm oraz osób indywidualnych mogą poświadczyć o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości obsługi klienta. Możesz stać się częścią długiej listy naszych zadowolonych klientów na całym świecie. Oferując usługi w ponad 100 językach na pewno będziemy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom na satysfakcjonującym poziomie.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne artykułów, materiałów firmowych, dokumentów, listów, tekstów, reklam i ofert. Wysoka jakość tłumaczeń i wierność przekładu z zachowaniem stylu i formy dokumentu są dla nas najważniejsze.

Szybko i profesjonalnie

3 proste kroki by otrzymać profesjonalne tłumaczenie online

1

Prześlij plik

Prześlij pliki zawierające materiały, których tłumaczeń potrzebujesz. Możesz to zrobić przez formularz lub mailowo na info@junique.pl

2

Wycena

Nawet w kilka minut otrzymasz od nas wycenę tłumaczenia.

3

Tłumaczymy

Zaraz po tym jak akceptujesz wycenę nasi specjaliści rozpoczną prace nad tłumaczeniem

Tłumaczenia zwykłe pisemne

Tłumaczenia pisemne zwykłe dotyczą materiałów nie wymagających języka specjalistycznego. Bazują na ogólnym słownictwie. Wykonujemy tłumaczenia pisemne zwykłe w popularnych językach europejskich: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski, grecki, słowacki, czeski, rosyjski i inne, językach wschodnich (m.in. japoński, chiński, mandaryński) oraz językach egzotycznych.

Tłumaczenia stron internetowych

Naszą specjalnością jest tłumaczenie treści stron internetowych dla firm prowadzących działalność za granicą. Wykonujemy dokładne tłumaczenia www, dbając o wizerunek firmy oraz zasady marketingu. Tłumaczenia witryn internetowych można zlecić nam bezpośrednio w siedzibie biura w Poznaniu, jak i przesłać dane i treści internetowo. Realizujemy tłumaczenia blogów, artykułów marketingowych, materiałów reklamowych i materiałów Public Relations.
Wykonujemy tłumaczenia stron internetowych na język angielski, niemiecki, rosyjski, białoruski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, słowacki, ukraiński, włoski, chorwacki, duński, grecki, fiński, litewski, łotewski, norweski, portugalski, rumuński, serbski, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski i inne.

Formularz szybkiej wyceny

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 20.